Restaurace

Z technických důvodů nelze aktuálně platit kartou, vemte si prosím hotovost, děkujeme.

Z kapacitních i hygienických důvodů nově provoz jen na objednávku + pouhých 20% náhodných!

obědy 12,00-14,30   a   večeře 17,30-18,30

(kapacita 40 osob)                                                       (kapacita 10 osob + hosté z pronajatých pokojů)

Náš mini tým: mamka Hanka , dcera Maruška na place a táta Pavel skvělý kuchař v kuchyni.

Těšíme se na Vaši návštěvu, věříme, že oceníte naši rodinnou atmosféru a 19-ti leté zkušenosti.

Jídla z místních čerstvých surovin s nápaditými přílohami s cenou od 119,- do 199,- kč, viz. jídelní lístek na hlavní straně (vkládáme aktuálně každý den cca v 11,30 hod)

Koncepce rodinného podniku má však úskalí – výborná pověst, nedostatek brigádníků(trvale hledáme) a restaurací v okolí nás doslova zavalil hosty a donutil k nové organizaci chodu restaurace. Nejlépe naší situaci odpovídá tato recenze google :

Výborné jídlo, ochotná obsluha. Pozor ale, chce to udělat si rezervaci. „Cenou“ za výborné jídlo a velmi přijemnou domácí atmosféru je to, že příprava jídel a pití chvilku trvá a může se stát, že při větší výpravě nebudou všechna jídla najednou…

Jelikož nechceme snižovat kvalitu, a také s ohledem na aktuální zdravotní stav,  jsme se rozhodli pro výrazné omezení provozu.

Dieta: bez lepku, laktozy – vegetarián- vegan – jste vítáni  jen se o složení pro jistotu ujistěte u obsluhy, tato jídla je lepší objednat den předem, nemusí být uvařeno dostatečné množství poptávce.

 

NA ČEPU: Rychtář 12       Místní SPECIÁL dle nabídky  Pivovar Černý medvěd z Jablonného nad orlicí

   LOBKOWITZ nealko pivo  a Poděbradka poctivá malinovka nebo Nachmelenka

trubky pravidelně sanitujeme, na noc napouštíme vodou

 

Domácí limonády: bezová- z červených hroznů- rakytník- meduňka-kopřiva

Velký dík babičce Martě za výrobu limonád a květinovou výzdobu, dědovi Pepovi, že to všechno 200km přiveze a ošatky uplete, babička Ivana zase dodává báječný štrůdl, my máme prostě prima rodiče:-)

Káva: 100% arabika z celého světa dle nabídky+ kvalitní stroj na kávu+ baristické zkoušky = výborný zážitek z kávy

Víno: většinou Znovín Znojmo z lahví 0,7l  mebo lepší Lanžhotský Morava- Savignion, Muškát, Veltlín, Ryzlink, Frankovka, Svatovavřinecké, vzhledem k tomu, že nemáme večerní provoz jsme od dražších vín upustili, ale na Vaši akci můžeme cokoliv objednat.

Soukromé akce do 25 osob – vzhledem k návalu turistů doporučujeme včasné objednání minimálně měsíc předem, řekněte si o nabídku.

Zákaz vstupu  psů bez výjimky, ani malá plemena, na terase mají k dispozici vodu, pokud ne, řekněte si o ni obsluze.

Děti

Pozor na zákaz kočárků z důvodu mála místa v restauraci (jeden se vejde, ale prosíme ne na parkování bez dítěte). Pro děti k dispozici 2 stoličky, ohřejeme jídlo, půjčíme pastelky, nebo si mohou pohrát na nové klouzačce či trampolíně venku. Na dětský koutek uvnitř není bohužel místo. Upozorňujeme, že polotovary kuřecí řízek a smažák s hranolkami nepovažujeme za zdravé dětské jídlo, proto je u nás v nabídce většinou nenajdete. Nebojte se nabídnout nové chutě z našich čerstvých pokrmů, obsluha Vám ráda poradí.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.