Restaurace

Náš mini tým: mamka Hanka , dcera Maruška na place a táta Pavel skvělý kuchař v kuchyni.

Těšíme se na Vaši návštěvu, věříme, že oceníte naši rodinnou atmosféru a 18-ti leté zkušenosti.

Koncepce rodinného podniku má však úskalí – výborná pověst, nedostatek brigádníků(trvale hledáme) a restaurací v okolí nás doslova zavalil hosty a donutil k nové organizaci chodu restaurace. Nejlépe naší situaci odpovídá tato recenze google :

Výborné jídlo, ochotná obsluha. Pozor ale, chce to udělat si rezervaci. „Cenou“ za výborné jídlo a velmi přijemnou domácí atmosféru je to, že příprava jídel a pití chvilku trvá a může se stát, že při větší výpravě nebudou všechna jídla najednou…

Jelikož nechceme snižovat kvalitu, rozhodli jsme se pro výrazné omezení provozu.

Z kapacitních důvodů nově provoz jen na objednávku + pouhých 20% náhodných!

obědy 12,00-15,00   a   večeře 17,30-18,30

(kapacita 30 osob)                                                       (kapacita 10 osob + hosté z pronajatých pokojů)

Jídla většinou z místních čerstvých surovin s nápaditými přílohami s cenou od 89,- do 169,- kč, viz. jídelní lístek na hlavní straně (vkládáme aktuálně každý den cca v 11,30 hod)

Dieta: bez lepku, laktozy – vegetarián- vegan – jste vítáni  jen se o složení pro jistotu ujistěte u obsluhy

 

NA ČEPU: KLÁŠTER 12       PŠENIČNÝ SPECIÁL      LOBKOWITZ nealko –

trubky pravidelně sanitujeme, na noc napouštíme vodou

 

Domácí limonády: bezová- z červených hroznů- rakytník- meduňka-kopřiva

Velký dík babičce Martě za výrobu limonád a květinovou výzdobu, dědovi Pepovi, že to všechno 200km přiveze a ošatky uplete, babička Ivana zase dodává báječný štrůdl, my máme prostě prima rodiče:-)

Káva: 100% arabika z celého světa + nový stroj na kávu+ baristické zkoušky = výborný zážitek z kávy

Víno: většinou Znovín Znojmo z lahví 0,7l – Savignion, Muškát, Veltlín, Ryzlink, Frankovka, Svatovavřinecké, vzhledem k tomu, že nemáme večerní provoz jsme od dražších vín upustili, ale na Vaši akci můžeme cokoliv objednat.

Soukromé akce do 25 osob – vzhledem k návalu turistů doporučujeme včasné objednání, řekněte si o nabídku.

Zákaz vstupu  psů bez výjimky, ani malá plemena, na terase mají k dispozici vodu, pokud ne, řekněte si o ni obsluze.

Děti

Pozor na zákaz kočárků z důvodu mála místa v restauraci (jeden se vejde, ale prosíme ne na parkování bez dítěte). Pro děti k dispozici 2 stoličky, ohřejeme jídlo, půjčíme pastelky, nebo si mohou pohrát na nové klouzačce či trampolíně venku. Na dětský koutek uvnitř není bohužel místo. Upozorňujeme, že polotovary kuřecí řízek a smažák s hranolkami nepovažujeme za zdravé dětské jídlo, proto je u nás v nabídce většinou nenajdete. Nebojte se nabídnout nové chutě z našich čerstvých pokrmů, obsluha Vám ráda poradí.

Platba kartou nelze! (V návaznosti na nové nařízení EU, kdy od 13.1. nesmějí být účtovány poplatky za transakci. Dokud nebudou lepší podmínky pro malé obchodníky od bank (nyní nás stojí provoz několik tisíc ročně), rozhodli jsme se tuto službu doufáme, že jen krátkou dobu nenabízet. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.