Restaurace

Náš mini tým: mamka Hanka , dcera Maruška na place a táta Pavel skvělý kuchař v kuchyni.

Těšíme se na Vaši návštěvu, věříme, že oceníte naši rodinnou atmosféru a 15-ti leté zkušenosti.

Koncepce rodinného podniku má však úskalí – výborná pověst, nedostatek brigádníků(trvale hledáme) a restaurací v okolí nás doslova zavalil hosty a donutil k nové organizaci chodu restaurace. Nejlépe naší situaci odpovídá tato recenze google :

Výborné jídlo, ochotná obsluha. Pozor ale, chce to udělat si rezervaci. „Cenou“ za výborné jídlo a velmi přijemnou domácí atmosféru je to, že příprava jídel a pití chvilku trvá a může se stát, že při větší výpravě nebudou všechna jídla najednou…

Jelikož nechceme snižovat kvalitu, rozhodli jsme se pro omezení, které platí i pro terasu bez obsluhy :

Z kapacitních důvodů nově provoz jen na objednávku + pouhých 20% náhodných!

obědy 11,30-17,00   a   večeře 17,30-19,00

(kapacita 30 osob)                                                       (kapacita 10 osob + hosté z pronajatých pokojů)

Jídla většinou z místních čerstvých surovin s nápaditými přílohami s cenou od 99,- do 169,- kč, viz. jídelní lístek na hlavní straně (vkládáme aktuálně každý den cca v 11 hod)

Dieta: bez lepku, laktozy – vegetarián- vegan – jste vítáni  jen se o složení pro jistotu ujistěte u obsluhy

 

NA ČEPU: KLÁŠTER 12       PŠENIČNÝ VELEN 11      LOBKOWITZ nealko – Cola Gold

trubky pravidelně sanitujeme, na noc napouštíme vodou

 

Domácí limonády: bezová- z červených hroznů- rakytník- meduňka-kopřiva

Velký dík babičce Martě za výrobu limonád a květinovou výzdobu, dědovi Pepovi, že to všechno 200km přiveze a ošatky uplete, babička Ivana zase dodává báječný štrůdl, o tlačence a jitrnicích dědy Pavla ani nemluvíme, my máme prostě prima rodiče:-)

 

Káva: 100% arabika z celého světa + nový stroj na kávu+ baristické zkoušky = výborný zážitek z kávy

Víno: většinou Znovín Znojmo z lahví 0,7l – Savignion, Muškát, Veltlín, Ryzlink, Frankovka, Svatovavřinecké, vzhledem k tomu, že nemáme večerní provoz jsme od dražších vín upustuli, ale na Vaši akci můžeme cokoliv objednat.

Soukromé akce do 25 osob – vzhledem k návalu turistů v hlavní sezoně doporučujeme včasné objednání, řekněte si o nabídku.

Zákaz vstupu  psů bez výjimky, ani malá plemena, na terase mají k dispozici vodu, pokud ne, řekněte si o ni obsluze.

Děti

Pozor na zákaz kočárků z důvodu mála místa v restauraci. Pro děti k dispozici 2 stoličky, ohřejeme jídlo, půjčíme pastelky, nebo si mohou pohrát na nové klouzačce venku. Na dětský koutek uvnitř není bohužel místo. Upozorňujeme, že polotovary kuřecí řízek a smažák s hranolkami nepovažujeme za zdravé dětské jídlo, proto je u nás v nabídce většinou nenajdete. Nebojte se nabídnout nové chutě z našich čerstvých pokrmů, obsluha Vám ráda poradí.

 

Platba kartou nelze! Neakceptujeme nové nařízení EU- od 13.1. nesmějí být účtovány poplatky za transakci. Dokud nebudou lepší podmínky pro malé obchodníky od bank (nyní nás stojí provoz několik tisíc ročně), rozhodli jsme se tuto službu v nejbližší době nenabízet. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.