Ubytování

DSC06128Ceník: napište si o cenovou nabídku – cenu upravujeme dle délky pobytu, termínu a aktuální obsazenosti. Vždy garantujeme nejnižší cenu. Orientační cenu naleznete na booking.com, my Vám dáme za objednávku přes tyto stránky minimálně jednu večeři  zdarma  (5 a více nocí) , lahev vína ( pobyt 3 noci), minimálně jeden den snídani zdarma.

Kačenka – právě probíhá rekonstrukce pokojů – nové plovoucí podlahy, vymalováno a ve dvou pokojích nové manželské postele.

 

 

26.12.-1.1. -Silvestrovský pobyt  na Kačence – máme ještě volné kapacity cena 800,-Kč/ osoba/den se snídaní minimální délka 3 noci

 

Kačenka nabízí pronájem pokojů v krásném prostředí na pomezí Orlických hor a Králického Sněžníku s úžasnými výhledy do okolí. Na dovolenou zde jistě nezapomenete, což dokazuje vysoké procento vracejících se zákazníků.

Z knihy hostů:

Tak jako před námi spokojení hosté,

budeme se opakovat, aso po sté

jídla, pití do sytosti

až se bojím otylosti

vlídní lidé, vlídné klima, bylo to tu prostě prima   Jirsákovi 7.7.2017

 

-Krásné klidné rodinné prostředí, výboná kuchyně, pestré snídaně, vlídná obsluha. Prostě místo, kam se člověk rád vrátí, a nebo vřele doporučí jiným     Sekaninovi :-)

– Děkujeme „Googlu“, že nás k Vám zavedl. Krásné ubytování, výborné jídlo a moc milí majitelé. Děkujeme za vše, v budoucnu se určitě vrátíme. Kočičkovi z Vracova

-Děkujeme za krásně strávený týden v moc milé atmosféře a prostředí “ Kačenky“. Děkujeme za jídlo, které bylo vždy vynikající. Děti byli nadšené tak, že tu chtěly být stále. Doufáme, že Vás zase navštívíme. Pickovi z Č. Brodu

-Děkujeme za vřelé přijetí, které je na Kačence již tradičním standardem. Tentokrát jsme měli tu čest, nechat se opečovat nejmladším členem dynastie Sotonů. O Kačence léta víme,že je limuzínou mezi králickými penziony. Ovčem dcera Maruška je Ferrari mezi dcerami. Bylo nám ctí poznat tuto šaramantní mladou slečnu, ….   Lykovi

Ceny mimosezona

Jednolůžkový pokoj – pronájem /noc dle dohody
Dvoulůžkový pokoj – pronájem / noc……… od 1090,-
Třílůžkový pokoj -pronájem/noc…………….od 1500.-
Čtyřlůžkový pokoj – pronájem / noc………..od 1.850,-

 

Snídaně 100,-Kč/osoba/den, děti do 9 let sleva.

Při kratším pobytu do 3 nocí účtujeme k uvedené ceně příplatek 100,-Kč/osoba. V  období prázdnin a svátků pobyt minimálně 3 noci.  Ostatní ceny dle dohody.

Snídaně je možné objednat v restauraci. podáváme servírované a hosty potěší máslo a vajíčka od místního farmáře, med od místního včelaře a marmelády, šunka a chléb vlastní výroby. Samozřejmostí jsou další kvalitní suroviny  jako sýry, šunky, tousty, palačinky, které střídáme během týdne tak, aby jste se každý den mohli těšit na něco nového. Na přání zařazujeme i lehké a vegetariánské snídaně, jejichž součástí jsou např. jáhlové a ovesné kaše. Nadstandardní služby jako káva espresso, laté, kapuccino, horká čokoláda či džusy účtujeme zvlášť.

Co nabízíme?

Pronajímáme tři dvoulůžkové, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj a samostatnou chatu k pronájmu. Všechny pokoje jsou zařízeny dřevěným  nábytkem a televizí. Upozorňujeme, že velikost pokojů je menší, vyhovuje zejména lidem, kteří tráví dovolenou aktivně. Mají  prostorné koupelny s WC a vysoušečem vlasů, mycími prostředky. Pronájem zajišťujeme bez stravy. Stravovat se můžete v příjemné restauraci v přízemí denně kromě pondělí do  18,30hod (večeři je dobré předem objednat), další delší pozezení možné dle dohody.

Pravidla pro pronájem:

  • Nástup: mezi 14 – 19 hodinou, pozdější příjezd prosíme oznámit, schovali bychom Vám klíče
  • Opuštění pokoje: do 10:00 h
  • Zákaz manipulace s otevřeným ohněm (kouření, svíčky) pod pokutou 1000,- Kč
  • Pobyt domácích mazlíčků není dovolen
  • wifi – na sledování stránek zdarma ( prosíme nestahovat filmy a hudbu, spojení je pak pro ostatní pomalé)
  • Denní úklid a výměna ručníků se provádí pouze na vyžádání hosta
  • pravidla restaurace  (jiný poskytovatel služeb než pronájem pokojů) snídaně: 8,30 až 9,15
  • večeře  do 18,30, další posezení do 21hod dle dohody, pondělí restaurace zavřená
  • platba platební kartou nelze ani ubytování ani v restauraci (vybíráme nového dodavatele služeb)

Comments are closed.