Pokoje last minute

Ceník: napište si o cenovou nabídku – cenu sdělíme dle délky pobytu, termínu a výběru ubytování. Vždy garantujeme nejnižší cenu pro danou sezonu. Orientační cenu bez snídaně naleznete na booking.com, my Vám dáme za objednávku přes http://www.hotelkacenka.cz/kontakty/  minimálně jednu večeři  zdarma bez nápojů  (6 a více nocí) nebo minimálně jeden den snídani zdarma při kratším pobytu (neplatí na jednu noc).

————————————————————————————————————————–

Pokoje hotel Kačenka pro pracovní pobyty bez možnosti stravy,  cena dle počtu dní a osob.

únor -upřednostňujeme na chatách týdenní pobyty, případné víkendové nabídky last minute vypsány zde nebo na e-chalupách

Valinka volné termíny 27.-29.1. od 5500,-/ 2 noci      dále od 4.2.

Chalet volno  od 19.1. -26.1   dále od 1.2.

cena od 5500,-/ 2 noci do 4 osob t.každá další osoba 1000,- koupací sud s vířivkou 600,- napuštění a vypuštění (dle počasí, pokud nebude mrznout, po celou dobu pobytu).

Pobyty leden-únor na Kačence ještě volno – cena dle počtu dní a osob od 550,-

 

Kačenka nabízí pronájem pokojů v krásném prostředí na pomezí Orlických hor a Králického Sněžníku s úžasnými výhledy do okolí. Na dovolenou zde jistě nezapomenete, což dokazuje vysoké procento vracejících se zákazníků a hodnocení google 4,4 a booking 9,3

 

Při kratším pobytu do 3 nocí účtujeme k uvedené ceně příplatek. V  období prázdnin a svátků pobyt minimálně 3 noci.  Ostatní ceny dle dohody.

Snídaně je možné objednat v restauraci. podáváme servírované a hosty potěší máslo a vajíčka od místního farmáře, med od místního včelaře a marmelády, šunka a chléb vlastní výroby. Samozřejmostí jsou další kvalitní suroviny  jako sýry, šunky, tousty, palačinky, které střídáme během týdne tak, aby jste se každý den mohli těšit na něco nového. Na přání zařazujeme i lehké a vegetariánské snídaně, jejichž součástí jsou např. jáhlové a ovesné kaše. Nadstandardní služby jako káva espresso, laté, kapuccino, horká čokoláda či džusy účtujeme zvlášť.

Co nabízíme?

Pronajímáme pokoje v hotelu Kačenka a samostatné chaty k pronájmu. Všechny pokoje jsou zařízeny dřevěným masivním  nábytkem, plovoucí podlahou a televizí. Upozorňujeme, že velikost pokojů je menší, vyhovuje zejména lidem, kteří tráví dovolenou aktivně. Mají  prostorné koupelny s WC a vysoušečem vlasů, mycími prostředky, ručníky. Pronájem zajišťujeme bez stravy. Stravovat se můžete v příjemné restauraci v přízemí denně kromě pondělí do  18,30hod (večeři doporučujeme předem objednat), další delší pozezení možné dle dohody.

Pravidla pro pronájem:

 • Nástup: mezi 14 – 19 hodinou, pozdější příjezd prosíme oznámit, schovali bychom Vám klíče
 • Opuštění pokoje: do 10:00 h
 • Zákaz manipulace s otevřeným ohněm (kouření, svíčky) pod pokutou 1000,- Kč
 • Pobyt domácích mazlíčků není dovolen
 • wifi – na sledování stránek zdarma ( prosíme nestahovat filmy a hudbu, spojení je pak pro ostatní pomalejší)
 • Denní úklid a výměna ručníků se provádí pouze na vyžádání hosta
 • pravidla restaurace  (jiný poskytovatel služeb než pronájem pokojů) snídaně: 8,15 až 9,15
 • večeře  do 18,30 nejlépe po předchozím objednání, další posezení do 21hod dle dohody, pondělí restaurace vždy zavřena
 • další osoba na pokoji bez nároku na lůžko a stravu není bez nahlášení možná – dodatečná pokuta 500,-/den
 • Bereme platební karty
 • Z knihy hostů:Tak jako před námi spokojení hosté,budeme se opakovat, asi po sté, jídla, pití do sytostiaž se bojím otylosti vlídní lidé, vlídné klima, bylo to tu prostě prima   Jirsákovi 7.7.2017-Krásné klidné rodinné prostředí, výboná kuchyně, pestré snídaně, vlídná obsluha. Prostě místo, kam se člověk rád vrátí, a nebo vřele doporučí jiným     Sekaninovi :-)- Děkujeme „Googlu“, že nás k Vám zavedl. Krásné ubytování, výborné jídlo a moc milí majitelé. Děkujeme za vše, v budoucnu se určitě vrátíme. Kočičkovi z Vracova-Děkujeme za krásně strávený týden v moc milé atmosféře a prostředí “ Kačenky“. Děkujeme za jídlo, které bylo vždy vynikající. Děti byli nadšené tak, že tu chtěly být stále. Doufáme, že Vás zase navštívíme. Pickovi z Č. Brodu-Děkujeme za vřelé přijetí, které je na Kačence již tradičním standardem. Tentokrát jsme měli tu čest, nechat se opečovat nejmladším členem dynastie Sotonů. O Kačence léta víme,že je limuzínou mezi králickými penziony. Ovčem dcera Maruška je Ferrari mezi dcerami. Bylo nám ctí poznat tuto šaramantní mladou slečnu, ….   Lykovi 

Comments are closed.