Pokoje last minute

Ceník: napište si o cenovou nabídku – cenu sdělíme dle délky pobytu, termínu a výběru ubytování. Vždy garantujeme nejnižší cenu. Orientační cenu naleznete na booking.com, my Vám dáme za objednávku přes http://www.hotelkacenka.cz/kontakty/  minimálně jednu večeři  zdarma bez nápojů  (5 a více nocí) nebo minimálně jeden den snídani zdarma.

Kačenka – právě ukončená rekonstrukce pokojů – nové plovoucí podlahy, vymalováno a ve dvou pokojích nové manželské postele z masivního jasanu od českého výrobce MIVEPO – vše je krásně čisté, připravené na zimní sezonu.

chata Valinka volná od 18.2. – 23.2.cena  450,- Kč/ osoba/ den

19.-23.2.  10000,-   Chalet cena za 5 osob  každá další 1500,-/ pobyt

od 2.3.  Volná Chalet i Valinka — cena dle počtu osob a délky pobytu

2-lůžkový s oddělenými postelemi  volno od 24.2.

3-lůžkový pokoj volno od 18.2.   cena 1500,- se snídaní/den

4-lůžkový volno:  21.2.-24.2. cena 6400,- se snídaní  pak zatím volno od 28. do 12.3. cena dle délky pobytu

2-lůžkový manželské postele- volný alespoň jeden   od 20.2. dále

 

únor – jarní prázdniny – penzion poslední volné termíny – chaty ještě někdy volné (cena dle délky a počtu osob)

 

Kačenka nabízí pronájem pokojů v krásném prostředí na pomezí Orlických hor a Králického Sněžníku s úžasnými výhledy do okolí. Na dovolenou zde jistě nezapomenete, což dokazuje vysoké procento vracejících se zákazníků a hodnocení google 4,3 a booking 9,2

Ceny bez stravy od 1.1.19   – zimní sezona – napište si o cenu dle délky pobytu, počtu osob a vybraného zařízení
Dvoulůžkový pokoj – pronájem / noc……… od 1090,-
Třílůžkový pokoj -pronájem/noc…………….od 1450.-
Čtyřlůžkový pokoj – pronájem / noc………..od 1850,-

Chata Chalet Horní Orlice leden 3 noci  12000,- 6 nocí 20000,- 7 nocí 24000,- – slevy při menším počtu osob

Valinka – chata pod rozhlednou Val   3 noci  12000,- 6 nocí 20000,- 7 nocí 24000,- – slevy při menším počtu osob

Při kratším pobytu do 3 nocí účtujeme k uvedené ceně příplatek. V  období prázdnin a svátků pobyt minimálně 3 noci.  Ostatní ceny dle dohody.

Snídaně je možné objednat v restauraci. podáváme servírované a hosty potěší máslo a vajíčka od místního farmáře, med od místního včelaře a marmelády, šunka a chléb vlastní výroby. Samozřejmostí jsou další kvalitní suroviny  jako sýry, šunky, tousty, palačinky, které střídáme během týdne tak, aby jste se každý den mohli těšit na něco nového. Na přání zařazujeme i lehké a vegetariánské snídaně, jejichž součástí jsou např. jáhlové a ovesné kaše. Nadstandardní služby jako káva espresso, laté, kapuccino, horká čokoláda či džusy účtujeme zvlášť.

Co nabízíme?

Pronajímáme tři dvoulůžkové, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj a samostatné chaty k pronájmu. Všechny pokoje jsou zařízeny dřevěným masivním  nábytkem, plovoucí podlahou a televizí. Upozorňujeme, že velikost pokojů je menší, vyhovuje zejména lidem, kteří tráví dovolenou aktivně. Mají  prostorné koupelny s WC a vysoušečem vlasů, mycími prostředky, ručníky. Pronájem zajišťujeme bez stravy. Stravovat se můžete v příjemné restauraci v přízemí denně kromě pondělí do  18,30hod (večeři doporučujeme předem objednat), další delší pozezení možné dle dohody.

Pravidla pro pronájem:

 • Nástup: mezi 14 – 19 hodinou, pozdější příjezd prosíme oznámit, schovali bychom Vám klíče
 • Opuštění pokoje: do 10:00 h
 • Zákaz manipulace s otevřeným ohněm (kouření, svíčky) pod pokutou 1000,- Kč
 • Pobyt domácích mazlíčků není dovolen
 • wifi – na sledování stránek zdarma ( prosíme nestahovat filmy a hudbu, spojení je pak pro ostatní pomalé)
 • Denní úklid a výměna ručníků se provádí pouze na vyžádání hosta
 • pravidla restaurace  (jiný poskytovatel služeb než pronájem pokojů) snídaně: 8,15 až 9,15
 • večeře  do 18,30, další posezení do 21hod dle dohody, pondělí restaurace vždy zavřená
 • platba platební kartou nelze ani ubytování ani v restauraci
 • další osoba na pokoji bez nároku na lůžko a stravu není bez nahlášení možná – dodatečná pokuta 250,-/den
 • Z knihy hostů:Tak jako před námi spokojení hosté,budeme se opakovat, asi po sté, jídla, pití do sytostiaž se bojím otylosti vlídní lidé, vlídné klima, bylo to tu prostě prima   Jirsákovi 7.7.2017-Krásné klidné rodinné prostředí, výboná kuchyně, pestré snídaně, vlídná obsluha. Prostě místo, kam se člověk rád vrátí, a nebo vřele doporučí jiným     Sekaninovi :-)- Děkujeme „Googlu“, že nás k Vám zavedl. Krásné ubytování, výborné jídlo a moc milí majitelé. Děkujeme za vše, v budoucnu se určitě vrátíme. Kočičkovi z Vracova-Děkujeme za krásně strávený týden v moc milé atmosféře a prostředí “ Kačenky“. Děkujeme za jídlo, které bylo vždy vynikající. Děti byli nadšené tak, že tu chtěly být stále. Doufáme, že Vás zase navštívíme. Pickovi z Č. Brodu-Děkujeme za vřelé přijetí, které je na Kačence již tradičním standardem. Tentokrát jsme měli tu čest, nechat se opečovat nejmladším členem dynastie Sotonů. O Kačence léta víme,že je limuzínou mezi králickými penziony. Ovčem dcera Maruška je Ferrari mezi dcerami. Bylo nám ctí poznat tuto šaramantní mladou slečnu, ….   Lykovi 

Comments are closed.