Posted by admin
17.10.2016

Provozní doba

Restaurace pouze na rezervace v následujících časech:

Provozní doba

Červen:  čtvrtek – neděle 12-15 hod –

 Červenec:  pondělí  zavřeno

úterý  18,30-20 hod (kapacita 8 míst, nutno objednat min den předem)

středa, čtvrtek a pátek   12-15 hod

sobota  16 -19 hod

neděle 12-14,30

Vždy prosím rezervujte, aktuální otvíračku (nebo info, že je pro daný den vyprodáno) najdete u jídelního lístku, vaříme jen pár skutečně domácích jídel s poctivou přípravou bez polotovarových pomocníků, z lokálních surovin,volné porce se každý den brzo vyprodávají, pro neobjednané bývá zavřeno. Pouze 20 % kapacity je pro náhodné kolemjdoucí. Od roku 2021   ze zdravotních důvodů pasantní provoz omezujeme, často je otevřeno pouze pro ubytované hosty, děkujeme za pochopení.

 Rezervace restaurace volejte prosím 603253944

 

Rezervace ubytování prosíme e-mailem: kacenka@hotelkacenka.cz odpovíme zpravidla do dvou hodin

Večerní posezení  není možné garantujeme místa na večeře hostům z hotelu, volné jen dva stoly 8 osob, ale je třeba si objednat konkrétní jídlo do 13hod, jinak většinou beznadějně vyprodáno. Děkujeme za pochopení:-)

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno, tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí. Víte-li o šikovném  brigádníkovi, rádi tento postoj najmutím posily změníme, děkujeme za pochopení.

Comments are closed.