Posted by admin
17.10.2016

Provozní doba

Provozní doba nepravidelná – raději vždy prosím rezervujte na 603253944 aktuální pro daný týden najdete u jídelního lístku:

 

Otvírací doba červen -8.6. zavřeno

Pondělí  –  vždy zavřeno

Úterý a středa – podle vašich rezervací min. den předem, nejsou-li žádné je zavřeno nebo otvíráme později odpoledne.

Čtvrtek – pátek   12-  17hod  , není-li žádná rezervace, může být zavřeno

Sobota  12 hod – 16 hod

Neděle 11,30 – 15,00 hod

Vážení hosté,

chceme zachovat nastavený standard služeb, proto bude  o víkendech otevřeno většinou  pouze na rezervace cca z  80%.

20% naší kapacity zbyde na náhodné kolemjdoucí, proto si vždy zajistěte místo včas. Děkujeme za pochopení.

        Rezervace restaurace volejte prosím 603253944. Informace o chodu restaurace naleznete v horní liště, jídelní lístek v menu vpravo.

Bez telefonického ověření riskujete, že si nesednete nebo bude restaurace zavřená. Provozní dobu upravujeme podle rezervací na daný den, je nepravidelná

Rezervace ubytování prosíme e-mailem: kacenka@hotelkacenka.cz odpovíme zpravidla během téhož dne

Pozor o víkendech často plně obsazeno na rezervace, počet volných míst bývá omezen, většinou stačí zavolat 30 min předem, ale je-li zde rodinná oslava nebo sraz, nemůžeme zpravidla vyhovět všem. Početnější party objednávejte prosím v předstihu. Večerní posezení většinou není možné garantujeme místa na večeře hostům z hotelu, volné jen dva stoly. Děkujeme za pochopení:-)

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno, tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí. Víte-li o šikovném  brigádníkovi, rádi tento postoj najmutím posily změníme, děkujeme za pochopení.

Comments are closed.