Posted by admin
19.9.2022

Provozní doba

Provozní doba restaurace:

2.-5.2. rezervujte poslední místa v restauraci,téměř vyprodáno -pololetní prázdniny

Leden:

pondělí zavřeno

úterý: 18,30 -21 hod (jen pro ubytované a  rezervace den předem)

středa až neděle:

obědy 13.00–16.00          večeře 18.00–19.30

(kapacita 20 osob)                                                               (kapacita 6–8 osob + hosté z pronajatých pokojů)

Vždy prosím rezervujte, aktuální otvírací dobu (nebo info, že je pro daný den vyprodáno) najdete u jídelního lístku, vaříme jen pár skutečně domácích jídel s poctivou přípravou bez polotovarových pomocníků, z lokálních surovin,volné porce se každý den brzo vyprodávají, pro neobjednané bývá zavřeno. Pouze 20 % kapacity je pro náhodné kolemjdoucí. Od roku 2022   ze zdravotních důvodů pasantní provoz omezujeme, často je otevřeno pouze pro ubytované hosty, děkujeme za pochopení.

 Rezervace restaurace volejte prosím 603253944

Rezervace ubytování prosíme e-mailem: kacenka@hotelkacenka.cz odpovíme zpravidla do dvou hodin

Večerní posezení  není možné garantujeme místa na večeře hostům z hotelu, volné jen dva stoly 8 osob, ale je třeba si objednat konkrétní jídlo do 13hod, jinak většinou beznadějně vyprodáno. Děkujeme za pochopení:-)

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno (neplatí pro rezervace), tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí

Comments are closed.