Posted by admin
17.10.2016

Provozní doba

 

17.11.-26.12. Zavřeno ubytování i restaurace, dovolená mimosezona.

Aktuálně od 1.11.2021

Od 1.11.2021 se musí každý host starší 12 let prokázat při vstupu potvrzením o platném očkování, potvrzením o prodělané nemoci, laboratorně provedeným antigenním či PCR testem nebo samotestem provedeným před provozovatelem. Test si prosím přineste, není v místě k dispozici.

Ubytování volné kapacity od 26.12. viz. pokoje last minute.

Vždy prosím rezervujte aktuální otvíračku (nebo info, že je pro daný den vyprodáno) najdete u jídelního lístku, vaříme jen pár skutečně domácích jídel s poctivou přípravou bez polotovarových pomocníků, z lokálních surovin,volné porce se každý den brzo vyprodávají, pro neobjednané bývá zavřeno. Pouze 20 % kapacity je pro náhodné kolemjdoucí.

 Rezervace restaurace volejte prosím 603253944

 

Rezervace ubytování prosíme e-mailem: kacenka@hotelkacenka.cz odpovíme zpravidla během téhož dne

Večerní posezení  není možné garantujeme místa na večeře hostům z hotelu, volné jen dva stoly 8 osob, ale je třeba si objednat konkrétní jídlo do 13hod, jinak větinou beznadějně vyprodáno. Děkujeme za pochopení:-)

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno, tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí. Víte-li o šikovném  brigádníkovi, rádi tento postoj najmutím posily změníme, děkujeme za pochopení.

Comments are closed.