Posted by admin
17.10.2016

Provozní doba

 Provozní doba nepravidelná, dle Vašich rezervací – vždy prosím rezervujte na 603253944 aktuální otvíračku a nabídku pro daný den najdete u jídelního lístku, sousední restaurace Poutní Dům je dlouhodobě zavřený, nejbližší restaurace je 4km autem nebo 2km pěšky, proto se volná místa v restauraci brzo vyprodávají, pro neobjednané bývá zavřeno:

 

Pozor od 14.3. do Velikonoc zavřeno, Velikonoce -budeme respektovat nařízení vlády, můžete si rezervovat pobyty i místa v restauraci, se 100% zárukou výměny termínu, pokud nebude ubytování a stravování možné.

Velikonoce otevřeno převážně jen na rezervace – oblíbené jarní hody (jehněčí, telecí, babykuřátka, nádivka), pak bude opět zavřeno do 30.4.

Vážení hosté,

chceme zachovat nastavený standard služeb, proto bude  otevřeno většinou  pouze na rezervace cca z  80%.

20% naší kapacity zbyde na náhodné kolemjdoucí, proto si vždy zajistěte místo včas. Děkujeme za pochopení.

        Rezervace restaurace volejte prosím 603253944. Informace o chodu restaurace naleznete v horní liště, jídelní lístek hlavní strana menu vpravo.

Bez telefonického ověření riskujete, že si nesednete nebo bude restaurace zavřená. Provozní dobu upravujeme podle rezervací na daný den, je nepravidelná

Rezervace ubytování prosíme e-mailem: kacenka@hotelkacenka.cz odpovíme zpravidla během téhož dne

 Pozor nejen o víkendech často plně obsazeno na rezervace, počet volných míst bývá omezen, většinou stačí zavolat 30 min předem, ale nyní je na půl roku zavřená sousední restaurace Poutní dům, nemůžeme zpravidla vyhovět všem. Početnější party objednávejte prosím v předstihu. Večerní posezení většinou není možné garantujeme místa na večeře hostům z hotelu, volné jen dva stoly. Děkujeme za pochopení:-)

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno, tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí. Víte-li o šikovném  brigádníkovi, rádi tento postoj najmutím posily změníme, děkujeme za pochopení.

Comments are closed.