Posted by admin
17.10.2016

Provozní doba

Přejeme všem našim zákazníkům všechno nejlepší v nadcházejícím roce a děkujeme za přízeň v roce minulém! Systém rezervací se v poslední době osvědčil, proto zejména o víkendech rezervujte svá místa raději předem.

 Vážení hosté,

chceme zachovat nastavený standard služeb, proto bude o víkendech otevřeno většinou  pouze na rezervace cca z  90%. 10% naší kapacity zbyde na náhodné kolemjdoucí, proto si vždy zajistěte místo včas. Děkujeme za pochopení.

        Rezervace volejte prosím 603253944. Více o chodu restaurace v horní liště -vítáme Vás!

Bez telefonického ověření riskujete, že si nesednete nebo bude restaurace zavřená. Provozní dobu upravujeme podle rezervací na daný den.

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno, tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí. Víte-li o šikovném  brigádníkovi, rádi tento postoj najmutím posily změníme, děkujeme za pochopení.

 Otvírací doba:

Březen:

pondělí a úterý zavřeno  na úterý možno objednávky 16-19 hod

středa – neděle  12-18 hod vždy podle Vašich rezervací rezervujte si prosím stůl

Duben:

1.4. velikonoční pondělí otevřeno do vyprodání zásob cca do 15 hod – určitě rezervujte, podle rezervací navaříme a pak je celý měsíc zavřeno!

Duben – zavřeno restaurace i pronájem pokojů, možný pouze pronájem chaty pro 10 osob , napište si o volné termíny a cenu

 

5.5. 2018 uzavřená společnost od 14 hod

 

Comments are closed.