Posted by admin
17.10.2016

Provozní doba

Kačenka – řídíme se nařízením vlády, do odvolání pro rekreaci ubytování zavřeno, možno pouze pracovní cesty bez služeb.

Otevřeno okénko, zkusíme poprvé Váš zájem, porcí nebude moc, rezervujte raději včas. Bude-li zájem , na zavolání

v čase jarních  prázdnin rádi uvaříme, volně otevřeno pá-ne, v týdnu bez záruky většinou na objednávku, sledujte jídelní lístek.

 

Provozní doba nepravidelná, dle Vašich rezervací – vždy prosím rezervujte na 603253944 aktuální otvíračku a nabídku pro daný den najdete u jídelního lístku, vaříme jen pár skutečně domácích jídel s náročnou přípravou, z lokálních surovin,volné porce se každý den brzo vyprodávají, pro neobjednané bývá zavřeno:

Vážení hosté,

chceme zachovat nastavený standard služeb, proto bude  otevřeno většinou  pouze na rezervace cca z  80%.

20% naší kapacity zbyde na náhodné kolemjdoucí, proto si vždy zajistěte místo včas. Děkujeme za pochopení.

        Rezervace restaurace volejte prosím 603253944. Informace o chodu restaurace naleznete v horní liště, jídelní lístek hlavní strana menu vpravo.

Bez telefonického ověření riskujete, že si nesednete nebo bude restaurace zavřená. Provozní dobu upravujeme podle rezervací na daný den, je nepravidelná

Rezervace ubytování prosíme e-mailem: kacenka@hotelkacenka.cz odpovíme zpravidla během téhož dne

 Pozor nejen o víkendech často plně obsazeno na rezervace, počet volných míst bývá omezen, většinou stačí zavolat 30 min předem, ale nyní za zpřísněných hygienických opatření máme méně míst na sezení, tak neváhejte. Početnější party objednávejte prosím v předstihu. Večerní posezení většinou není možné garantujeme místa na večeře hostům z hotelu, volné jen dva stoly. Děkujeme za pochopení:-)

Očekáváme-li rezervace, nejsme schopni dělat ani „JEN“ piva a kávy na terasu, omlouváme se, ale prostě máme jen dvě ruce. Je-li venku nápis zavřeno, tak je pro neobjednané skutečně zavřeno, i kdyby na místě sedělo 50 lidí. Víte-li o šikovném  brigádníkovi, rádi tento postoj najmutím posily změníme, děkujeme za pochopení.

Comments are closed.