Hotel Kačenka restaurace
Posted by admin
2.11.2018

Restaurace a pokoje v penzionu Kačenka a pronájem chat Chalet Horní Orlice a Valinka- chata pod rozhlednou Val

Sotonovi : ubytování a stravování 3 možnosti na 3 km v blízkosti Dolní Moravy a Červené vody, kousek od kláštera Králíky:

Restaurace Kačenka – vždy doporučujeme rezervaci na 603253944- aktuální nabídka v sekci jídelní lístek

husí hody 18 6 porcí Cukroví už bylo upečené ...

Kačenka zimní

Kačenka – 2, 3 a 4- lůžkové pokoje se stravovacími službami. Vítejte u nás doma, majitel je zároveň provozovatel, rozdíl určitě poznáte :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Něco navíc – samostatné chaty k pronájmu, luxus pro Vaši dovolenou v přírodě..

V obou chatách nechybí  společný prostor, kde si můžete narazit vlastní soudek, či pohrát s dětmi, aniž byste rušili ostatní hotelové hosty. Doporučujeme pro 2-3 rodiny, chaty jsou nové a krásné:-) Navíc jsou kousek od sebe, tak kdybyste potřebovali větší kapacitu … Vzdálenost od Kačenky 2,5 km – můžete využívat stravovací služby.

Chalet Horní Orlice

Chalet Horní Orlice – 11 osob, novostavba 2012 do provozu 2016, klasika s krbem posazená v zeleni kousek od lesa. Přikrývky z ovčí vlny od místních oveček, bezpečnostní prvky pro děti, v létě nafukovací relaxační výřivka ,  gril Weber v zimě sněžná fréza, dříví přímo v chatě

 Valinka – chata pod rozhlednou Val- k pronájmu 9 osob -exklusivní rekonstrukce 2019 vše na míru od kvalitních truhlářů fa Doleček, sedačka na míru fa Šlégr, přikrývky antibakteriální, parkování u silnice, buďte mezi prvními hosty, zatepleno – v létě chládek v zimě teplo…

 

SONY DSC

 

 

 

 

Comments are closed.