Posted by admin
15.4.2014

Aktuality

Čas letí jako bláznivý … Jsme na Kačence 10 krásných let. K výročí jsme si nadělili novou chatu na pronájem, ochutnejte luxus, na který si při budování stále zvykáme :-) Také pokojíky zaslouží nový kabát, na zimní sezonu chystáme výměnu podlah, postelí a madrací. Děkujeme, že jste s námi. Naše Kačenka brzy oslaví své 100- leté narozeniny, kdyby tak mohla vyprávět …

—————————————————–

 

Máme radost, dcera Maruška úspěšně složila zkoušky na hotelovou školu. Konečně budeme mít v podniku studovaného odborníka, který nás naučí novým kouskům :-)

—————————————————-

Na léto chystáme pro děti novou klouzačku s houpačkami, ťešíme se na naše malé hosty.

—————————————————–

Máme nové tepelné čerpadlo!

Rozhodli jsme se pro ekologické moderní vytápění a ohřev vody, věříme, že tím zvýšíme Váš konfort a zároveň ochráníme přírodu.

——————————————————

V loňském roce jsme jako jedna z prvních restaurací v České republice obdrželi Certifikát kvality služeb v cestovním ruchu od Ministerstva pro místní rozvoj! Děkujeme, že nám svými podněty dáváte možnost zlepšovat náš provoz. Spokojený zákazník je náš dlouhodobý cíl, proto jsme vděční za jakoukoliv připomínku či nápad – můžete napsat do knihy hostů, umístěné v restauraci. Zároveň děkujeme za  recenze ve vyhledávačích a rezervačních systémech.

 

Comments are closed.