Posted by admin
14.5.2016
Komentáře nejsou povoleny

Aktuálně

16.5. instalujeme nové posezení na terase opět od našeho dvorního truhláře z Orliček, ještě přivézt květiny s láskou pěstované od babičky Marty a letní sezona může začít .-)

……………………………………………………………….

Během dubna jsme vyměnili podstatnou část nábytku a většinu madrací. Věříme, že se Vám krásný jasanový nábytek od poctivé české firmy pana Dolečka z Orliček bude líbit. První hosté už ocenili precizní provedení a skvělou neobchoďákovou energii na pokojích, i pohodlné madrace.

………………………………………………………………..

Na Velikonove Vás tradičně zveme na Jarní hody – přijďte ochutnat nádivky, jehněčí telecí a baby kuřátka,  včasnou rezervací nic nezkazíte:-)

Jinak pozor kromě hodů konec března a celý duben každoročně zavřeno – další část renovace nábytku do pokojů a také se těšte na nový nábytek na terase, malujeme natíráme, aby se Vám u nás zase o něco více líbilo:-).

……………………………………………………………..

Viděli jste naše recenze na googlu?  Jak ve škole jedna hvězda, pět hvězd, pět hvězd, pět hvězd, jedna…

Pětky dávají ti, co si pochutnali a stůl včas objednali. Jedničky zase ti, co se k nám nedostali, jídlo neochutnali, ale hodnotí… Popravdě nerozumím tomu, že někdo hodnotí něco, kde ani nebyl …

My chceme víc pětek :-), prosíme spokojené strávníky o sdílení s ostatními.

Nejdůležitější je ve finále to, že většina hostů chválí, ba je přímo nadšená, zimní sezonu končíme 23.3. Děkujeme za přízeň!!

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kačenka – právě ukončená rekonstrukce pokojů – nové plovoucí podlahy, vymalováno a ve dvou pokojích nové manželské postele z masivního jasanu od českého výrobce MIVEPO , na jaře přibyde nový nábytek do pokojů

 

Comments are closed.