Posted by admin
14.5.2016
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuálně

Aktuálně

Pokoje na zimu 2022 se pomalu plní, ale pár volných termínů pro Vás máme, napište si o  nabídku – ceny upravujeme podle počtu strávených dnů. Využijte bezpečí malého hotelu, restaurace večer otevřena pouze pro hotelové hosty – chráníme Vaše zdraví.

Ubytování a restauraci na Kačence znovu otevřeme od 26.12. 2021 – dodržujte prosím dle aktuálních bezpečnostní nařízení vlády

Aktuálně od 1.11.2021

Od 1.11.2021 se musí každý host starší 12 let prokázat při vstupu potvrzením o platném očkování, potvrzením o prodělané nemoci, laboratorně provedeným antigenním či PCR testem nebo samotestem provedeným před provozovatelem. Test si prosím přineste, není v místě k dispozici.

Veškerý náš personál je plně očkován.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Husí hody 12.-17.11. 2021 rezervujte včas, letos z důvodu vládních nařízení otvíráme méně termínů pro rezervaci a objednáváme méně matrinského vína

Chody:

1. Domácí paštika s vlašskými ořechy a brusinkami,  chléb

2. Husí kaldoun s drůbky, restovanou zeleninou a fritátovými nudlemi

3. Prsa nebo  husí stehno, variace knedlíků, červené zelí s povidly od babičky a bílé naše ze sudu

4. Hruškové potěšení – sorbet + hrušky připravené metodou souse-vide s vínem, pomerančem, vlašskými ořechy a kořením

………………………………………………………………………………………………………………………….

Vy jste nějací slavní… řekl pán do telefonu při objednávce na oběd na podzim, no nevím jak odpovědět, z Vašich reakcí tuším, že jste se tak dobře jako u nás v okolí nenajedli .., k tomu být slavný stačí málo velký řízek na másle, poctivá svíčková s domácím knedlíkem a kdo by si nedal kachničku souse-vide na Kačence se zelím šlapaným majitelkou ze sudu? Jsme rádi, že Vám chutná, jen si prosím vždy  rezervujte a sledujte zavírací mezisezony, ať Vás nezklameme,  děkujeme za Vaši trpělivost i kladné reakce:-)

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Berte prosím na vědomí, že naše malá rodina nestačí na velký nápor turistů, pro hosty, kteří nejsou ubytovaní v hotelu je otevřeno pouze 12-15 hod, a to většinou jen pro předem objednané na čísle 603253944, zbytek času věnujeme ubytovaným hostům a přípravě na další den. Děkujeme za pochopení.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Chaty jsou v létě 2021 již vyprodány, ale v červnu a  září se ještě pár volných termínů najde, neváhejte vyzkoušet  koupací sudy s vířivkou a osvětlením, je to paráda  Vířivka Valinka, nohy

—————————————————————————————————————————-

dne 12.6.20 jsme Vás po pauze konečně přivítali v nově vymalované hospůdce, tyrkysové barvy jsme se trochu báli, ale vypadá výborně, co myslíte?

hospůdka vchod

……………………………………………………………………………………………………………….

Dnes 9.4. 2020 nám přišla do e-mailu skvělá zpráva – děkujeme, za Vaše hlasy:-)

HOTEL KAČENKA SE UMÍSTIL NA 3. MÍSTĚ V KATEGORII 3* V PARDUBICKÉM KRAJI!

Rádi bychom Vám za Celý tým Czech Hotel Awards pogratulovali a doufáme, že získané ocenění přiláká pozornost nových, potenciálních hostů a stálé zákazníky utvrdí v tom, že si pro svůj pobyt vybrali hotel s kvalitními službami a ochotným personálem.

Hotel roku - diplom

………………………………………………………………………………….

Restaurace i ubytování uzavřeno min do 30.5. z důvodu vládního nařízení

Nezahálíme -další část renovace nábytku do pokojů, nové poličky a parapety, malujeme hospůdku,  natíráme, aby se Vám u nás zase o něco více líbilo:-). Těšit se můžete na nové jakuzzi koupací sudy na obou našich samostatných chatách k pronájmu.

…………………………………………………………………………………..

Na Velikonoce Vás tradičně zveme na Jarní hody – přijďte ochutnat nádivky, jehněčí telecí a baby kuřátka,  včasnou rezervací nic nezkazíte:-)

………………………………………………………………………………………………………………………………..

Nominace na hotel roku! Nevíme kdo, nevíme kdy nás nominoval, ale jsme mezi nejlepšími nominovanými 36 hotely v kraji. Jak dopadneme záleží na Vašich hlasech, děkujeme těm, co nám fandí:-) Pokud naší práci věříte klikněte na: http://www.hotelawards.cz/hotel?1847-hotel-kacenka  Předem děkujeme:-)

Czech Hotel Awards

Opět Vás zveme, na  husí hody 8.-10.11. a 15.-17.11.2020

Zvěřinové hody stačí rezervovat i v den konání, pokud bude místo, v září byla sobota vyprodaná předem, v neděli se místo našlo i bez objednání

Husa – 4 chodové menu z chlazené husy je třeba rezervovat dopředu, termíny se vyprodávají už v říjnu, nepropásněte tuto jedinečnou kulinářskou akci, restaurace je v tuto dobu pro ostatní  zavřená, konzumující mají 3 hodiny na posezení s přáteli či rodinou. Kapacita:  20 osob poledne a 20 osob na 16 či 17 hod , rezervujte již nyní zbytek volných míst bude zveřejněn po 1.11.

cena menu 550,-

18.11.-26.12. bude Kačenka zavřená.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

—————————————————————————————–

Děkujeme za přízeň v létě 19 a rekordní hodnocení restaurace!!

Na gogle poprvé dosáhla hodnocení 4,4 /5 a booking 9,3/10 – Vaše hodnocení je krásným oceněním naší práce, díky Vám věříme, že to děláme dobře, děkujeme, že svůj názor sdílíte s ostatními:-)

——————————————————————————————————————————-

16.5. instalujeme nové posezení na terase opět od našeho dvorního truhláře z Orliček, ještě přivézt květiny s láskou pěstované od babičky Marty a letní sezona může začít .-)

Nové stoly

……………………………………………………………….

Během dubna 2019 jsme vyměnili podstatnou část nábytku a většinu madrací. Věříme, že se Vám krásný jasanový nábytek od poctivé české firmy pana Dolečka z Orliček bude líbit. První hosté už ocenili precizní provedení a skvělou neobchoďákovou energii na pokojích, i pohodlné madrace.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Kačenka – právě ukončená rekonstrukce pokojů 2019 – nové plovoucí podlahy, vymalováno a ve dvou pokojích nové manželské postele z masivního jasanu od českého výrobce MIVEPO , na jaře přibyde nový nábytek do pokojů

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Husí hody 2018 – děkujeme za skvělé ohlasy a co jsme měli?  Především unikátně husy chlazené a byl to opravdu rozdíl!!!!!!

Těšíme se zase za rok, nebo i dříve 🙂 husí hody 18

Menu husy

Předkrm:

Minutkový gulášek podávaný v domácím mini chlebíčku, čerstvý křen a salát z čerstvé červené řepy s mrkví

Polévka:

Staročeský zadělávaný kaldoun s celestýnkými nudlemi a restovanou zeleninou

Hlavní chod:

Pomalu pečená  čerstvá 1/4 husičky na jablkách,  s variací  3 domácích knedlíků, houskový tentokrát nenajdete,

červené zelí dušené na víně a švestkových povidlech, domácí kysané zelí

Dezert

Sypaný jablečno-makový koláč s tvarohem a švestkovým dipem s ořechy, mandlemi a sušeným ovocem, linecké jablíčko

 

………………………………………………………………..

Dcera Marie je ve třetím ročníku hotelové školy v Chrudimi. Má za sebou již dvakrát praxi v hotelu PUPP Karlovy Vary , barmanský a baristický základní kurz. Konečně budeme mít v podniku studovaného odborníka, který nás naučí novým kouskům 🙂

—————————————————-

 

Máme nové tepelné čerpadlo!

Rozhodli jsme se pro ekologické moderní vytápění a ohřev vody, věříme, že tím zvýšíme Váš konfort a zároveň ochráníme přírodu.

——————————————————

V roce 2013 jsme jako jedna z prvních restaurací v České republice obdrželi Certifikát kvality služeb v cestovním ruchu od Ministerstva pro místní rozvoj! Děkujeme, že nám svými podněty dáváte možnost zlepšovat náš provoz. Spokojený zákazník je náš dlouhodobý cíl, proto jsme vděční za jakoukoliv připomínku či nápad – můžete napsat do knihy hostů, umístěné v restauraci. Zároveň děkujeme za  recenze ve vyhledávačích a rezervačních systémech. Certifikát jsme se z časových důvodů rozhodli neobhajovat, není tedy již platný, ale zásady zůstávají,  ČSKS držíme palce při zlepšování cestovního ruchu v naší zemi a děkujeme, že jsme se mohli podívat na své podnikání z jiného úhlu.

Comments are closed.